Kamera do čekárny

Vážení lékaři,

rádi bychom Vám nabídli možnost vnést do Vaší ordinace (resp. čekárny) novinku, kterou Vaši pacienti jistě nesmírně ocení. Jak již název tohoto webu “www.kameradoordinace.cz” napovídá, jedná se o velice užitečnou pomůcku nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás a Vaši sestřičku.

Kamera do ordinace představuje službu internetového portálu Zdravotniregistr.cz, která umožní nejen Vám, ale i Vašim pacientům nahlédnout do čekárny a zjistit, jak moc je či není obsazená. Na první pohled se tedy jedná o velice zajímavou službu. Její vytvoření nebylo lehkou záležitostí, nicméně my velice rádi přijímáme výzvy.

Kamera do ordinace přenáší obraz kompletně přes bezdrátový Wi-Fi signál, tudíž si nemusíte lámat hlavu se složitým plánováním a realizací kabelového propojení.

 

Jak služba Kamera do ordinace (čekárny) funguje?

Služba je propojena s veřejným profilem lékaře na již zmíněném internetovém portálu www.zdravotniregistr.cz. Pro množnost využívání této služby je tedy nutné, aby měl lékař aktivovaný profil na Národním registru lékařů. Pokud je tato podmínka splněna, lze postoupit k aktivaci samotné služby “Kamera do ordinace”.

Objednání zásilky

Zásilku lze snadno objednat prostřednictvím emailu info@zdravotniregistr.cz nebo prostřednictvím telefonního čísla 800 787 800. Naši operátoři Vaší objednávku velice rádi zpracují. V následujícím týdnu se pak můžete těšit na zásilku obsahující buďto:

Varianta A

IP kameru s kompletním příslušenstvím. Tato varianta je vhodná pro majitele routerů, které svými technickými parametry vyhovují naší kameře a poskytují bezdrátovou službu Wi-Fi.

Varianta B

IP kameru, router a veškeré potřebné příslušenství. Tato varianta je určena zejména těm, kteří mají ve své ordinaci nevyhovující router, popř. nemají router, který může sloužit jako AP (přístupový bod) k internetové síti prostřednictvím bezdrátového Wi-Fi připojení.

 

Instalace kamery

Instalace kamery je opravdu velice jednoduchou záležitostí. Zásilka totiž obsahuje schématický a dobře srozumitelný manuál pro správné zapojení IP kamery. Náš technik Vám navíc prostřednictvím vzdáleného přístupu vše potřebné nastaví. Toto nastavení proběhne jednorázově a vzdálený přístup musí být potvrzen – nelze ho tedy uskutečnit vícekrát, aniž byste ho výslovně nepotvrdili. Program, který je k tomu využíván, je zabezpečen nejvyšším standardem. Po zdárném nastavení služby bude program odinstalován!

 

Sledování kamery prostřednictvím webového prohlížeče

Služba je nainstalována, zprovozněna a následně zapnuta na Vašem profilu na portálu Zdravotniregistr.cz. Služba je vytvořena tak, že nezatěžuje připojení k internetu v ordinaci. Počet lidí, kteří se dívají na přenos z kamery není rozhodující a nijak neovlivňuje připojení. TO VÁM JINÉ PROGRAMY NENABÍDNOU!

 

Služba KAMERA DO ORDINACE v rámci internetového rozhraní nezveřejňuje Vaši privátní IP adresu ani jiné informace o Vašem počítači, síti a připojení. Díky tomu je zcela eliminováno jakékoli bezpečnostní riziko.

 

Službu KAMERA DO ORDINACE můžete vyzkoušet na našem testovacím profilu na adrese http://mudr-moderni-lekar-123-s-r-o-.modernilekar.cz/.
Kamera zprostředkovává dění v naší společnosti.

 

Obrázek zelené bezplatné linky společnosti workspro

Kamera do čekárny – pohodlí pro lékaře i pro pacienty!