Výhody pro lékaře

 • Přístup do ordinace prostřednictvím webového prohlížeče kdykoli a odkudkoli – zkontrolujte si svou ordinaci třeba z dovolené či během nemoci.
 • Jednoduše si otevřete svou stránku a jste zpátky ve své ordinaci. Můžete tak kontrolovat cokoli se v ní děje. Práci Vaší sestřičky, jakékoli prováděné úpravy v době Vaší nepřítomnosti či prostě jen úklid kanceláře. Nebo se prostě jenom podíváte, pokud Vám bude po Vaší ordinaci smutno.

 • Možnost monitorovat obsazenost čekárny v reálném čase – jak pro lékaře a zdravotní sestru, tak pro Vaše pacienty přímo z pohodlí jejich domovů!
 • Jistě to znáte i Vy: kolik dnes ještě zbývá pacientů? Je v čekárně někdo, nebo není? Mám na pacienta více času a můžeme si pokecat, nebo je už zase plná čekárna? Tohle vše teď zjistíte jediným kliknutím bez toho, abyste se museli zvednout ze židle nebo nastražit uši. Obrovská úspora času a energie pro Vás i pro Vaši sestřičku.

 • Výrazné snížení počtu čekajících pacientů v čekárně.
 • Nepodceňujte své pacienty. Pokud z domova uvidí, že máte v čekárně “nával”, velice rádi přijdou později. Není totiž nic horšího, než čekat v čekárně mezi nemocnými pacienty s obyčejným potvrzením. Pacienti si sami vyberou nejideálnější čas návštěvy ve Vaší ordinaci – stačí je jen nechat nahlédnout do čekárny.

 • Zvýšení bezpečnostní úrovně ordinace.
 • Ordinace je díky IP kameře střežena 24 hodin denně. V nočních hodinách dostanete SMS ihned, jakmile kamera zaregistruje jakýkoli pohyb. V denních hodinách pak preventivně střeží Váš majetek v čekárně. Kamera poskytuje vysoce kvalitní důkazový materiál pro policii, včetně záznamu v režimu nočního vidění. Naše kamera je opravdu neocenitelným pomocníkem.

 • Možnost implementace služby “Kamera do čekárny” do vlastních webových stránek.
 • Ať už využíváte naše služby na internetovém portálu Zdravotní Registr CZ nebo provozujete vlastní webové stránky, naše Wi-FI online kamera je právě pro Vás.

  sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018