Služba kamera do ordinace

Vážení lékaři,

rádi bychom Vám nabídli možnost vnést do Vaší ordinace (resp. čekárny) novinku, kterou Vaši pacienti jistě nesmírně ocení. Jak již název tohoto webu “www.kameradoordinace.cz” napovídá, jedná se o velice užitečnou pomůcku nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás a Vaši sestřičku.

Ukázkové záběry z kamery

Lékaři kameru nejčastěji umístňují přímo do své čekárny a umožňují tak svým pacientům rychle a bezstarostně zhodnotit její aktuální obsazenost. Výhod kamery v ordinaci je však celá řada. Podívejte se, co všechno Vám tato jedinečná služba přináší.

Již na první pohled se jedná o velice zajímavou službu. Její vytvoření nebylo nikterak lehkou záležitostí – my se však při jejím vývoji nezalekli naprosto žádných překážek a celou záležitost pojali jako výzvu. Díky tomu Vám nyní můžeme představit vysoce sofistikované snímací zařízení, jehož instalaci sami snadno zvládnete již do 30 minut, a které Vám a Vašim pacientům nejenom pomůže při efektivní časové organizaci, ale také výrazně zvýší bezpečnostní úroveň Vaší ordinace.
POZOR! Kamera do ordinace od naší společnosti díky svému unikátnímu technologickému řešení ani v nejmenším nesníží rychlost Vašeho internetového připojení!

Kamera do ordinace přenáší obraz kompletně přes bezdrátový Wi-Fi signál, tudíž si nemusíte lámat hlavu se složitým plánováním a realizací kabelového propojení.

Kontaktujte nás ještě dnes!